Вівторок, 21 Лютий, 2017 - 02:38

Поділитися

12 Гру 2016

Українські важкоатлети – кращі серед юніорів та молоді в Європі

З 4 по 10 грудня 2016 року пройшов чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років.

Збірна команда України завоювала в загальній кількості 44 медалі. У командному заліку наші збірні команди серед хлопців та серед дівчат зайняли перші місця на континенті!

Вагомий внесок у перемогу внесли фахівці спортивного клубу Національної гвардії України Ірина Деха та Анастасія Лисенко, які здобули  разом 6 золотих медалей.

Деха Ірина у ваговій категорії до 75 кг показала: результат 119 кг в ривку – 1 місце, 141 кг у поштовху – 1 місце та в сумі двоборства 260 кг – 1 місце.  Лисенко Анастасія у ваговій  категорії  понад 75 кг показала результат 122 кг в ривку – 1 місце, 150 кг у поштовху – 1 місце та в сумі двоборства 272 кг – 1 місце.

Також Ірина Деха визнана найсильнішою юніоркою чемпіонату за спеціальною таблицею Сінклера (співвідношення власної ваги до показаного результату за сумою двоборства).