Вівторок, 21 Лютий, 2017 - 02:39

Поділитися

01 Вер 2016

Нацгвардійці в складі збірної України стали чемпіонами Європи з універсального бою

У Чорноморську, Одеської області з 25 по 28 серпня 2016 року був проведений чемпіонат Європи з універсального бою. Змагання проходили за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Української спортивної федерації «Універсальний бій», Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації, Чорноморської міської ради та Національної гвардії України.

На сьогоднішній день універсальний бій в світі не має альтернативи. Як самостійний вид спорту він тісно пов'язаний з розвитком різних видів бойових єдиноборств. Крім того, займатися цим видом спорту можуть всі без винятку - дорослі і діти, чоловіки і жінки.

Програма змагань складається з двох частин. Перша - це подолання смуги перешкод, метання ножа і стрільба з пневматичної зброї. Друга частина - безпосередньо бій на рингу, де спортсмен повинен провести два раунди.

Участь у  континентальній першості взяли збірні понад 10 країн Європи - Польщі, Румунії, Угорщини, Азербайджану, Туреччини, Молдови, Фінляндії. Литви, Латвії, Естонії та  господарів змагань.

Змагання проходили серед молоді від 18 до 20 років і дорослих спортсменів.

За підсумками змагань у командному заліку молодіжна збірна України здобула перше місце, додавши до медальної скарбнички 43 нагороди в особистій першості, з них - 20 золотих, 13 срібних і 10 бронзових медалей. На другій сходинці п'єдесталу пошани - команда з Азербайджану, третє місце завоювала Литва.

Титул чемпіонів Європи в черговий раз підтвердили і дорослі українські спортсмени. Вони здобули для активу збірної 55 нагород, з яких - 24 нагороди найвищого ґатунку, 12 срібних та 19 бронзових медалей. Друге місце за Азербайджаном, третє - за Молдовою.

У змаганнях серед дорослих спортсменів в багатьох вагових категоріях збірна команда України була представлена військовослужбовцями Національної гвардії України.

Військовослужбовці Національної гвардії України здобули у чемпіонаті Європи 2016 року з універсального бою  -  5 медалей різного гатунку:

•  65 кг капітан Воропаєв Олександр - 1 місце (в/ч 3003, м. Одеса);
  •  70 кг сержант Василенко В’ячеслав - 1 місце (Спортивний клуб НГУ, м. Київ);
  •  75 кг ст. солдат Мусаханов Заур - 1 місце (в/ч 3066, м. Київ);
  •  80 кг сержант Гунько Віктор - 1 місце (в/ч 3028, м. Калинівка);
  •  90 кг сержант Вітвіцький Вадим - 2 місце (Національна академія НГУ, м. Харків).

Щиро вітаємо військовослужбовців Національної гвардії України зі здобутою звитягою в чемпіонаті Європи з універсального бою!