Вівторок, 21 Лютий, 2017 - 02:36

Поділитися

02 Вер 2016

На факультеті підготовки фахівців для Нацгвардії відсвяткували День знань

 

В усіх навчальних закладах України відбулися урочистості з нагоди святкування Дня знань.

 

Не виключенням став і Навчально-науковий інститут №3 Національної академії внутрішніх справ, у складі якого проходять навчання курсанти факультету підготовки фахівців для Національної гвардії України.

 

Привітати їх з початком нелегкої, але й з тим надзвичайно цікавої подорожі до здобуття омріяної професії завітав заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар.

 

Вручаючи курсантам ключ до знань, він зазначив: «Сьогодення вимагає від військовослужбовців максимального професіоналізму, відданості своїй Вітчизні та українському народові.»

 

Заступник командувача також наголосив, що в ході проведення первинної військової підготовки з курсантами набору 2016 року  вперше залучалися інструктори Національної гвардії України.

 

Ще багато теплих слів було сказано почесними гостями на адресу всіх присутніх.  Настоятель храму Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла протоієрей Валерій Новаш благословив курсантів та науково-педагогічний склад на подальші звершення.

                                                

Присутні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців  та співробітників органів внутрішніх справ хвилиною мовчання.

 

Чітко карбуючи крок, курсанти направились до навчальних аудиторій,  де вже сьогодні почнуть своє навчання.

 

солдат Альона Крижановська,

фото: Євген Данько