Вівторок, 21 Лютий, 2017 - 02:54

Поділитися

23 Лип 2016

Гвардійців-спортсменів урочисто провели на Олімпіаду у Ріо-де-Жанейро

 

 

У Палаці культури та мистецтв МВС України відбулись урочистості по відправленню спортсменів-динамівців до Бразилії. Майже половина цьогорічної української олімпійської збірної – динамівці: 101 спортсмен із 205-ти.

 

36 нацгвардійців також отримали ліцензії та увійшли до української збірної і будуть представляти честь держави на спортивних аренах під час ХХХІ Олімпійських Ігор.

 

Гвардійці будуть змагатися у 16 видах спорту і намагатимуться поповнити спортивну скарбничку гучними звитягами, взявши найвищі вершини.

 

«Ми у вас віримо, ми за вас вболіваємо і бажаємо вам перемог, – від імені Арсена Авакова, керівника МВС і очільника Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, звернувся до олімпійців-динамівців перший заступник голови України ФСТ «Динамо» Віктор Корж. – Переконаний, наша збірна доведе, що Україна є однією з найсильніших спортивних країн у світі».

 

Нагадаємо, що 15 з 20 нагород, здобутих українською збірною на попередніх Іграх в Лондоні, завойовані динамівськими вихованцями. Їхній здобуток за роки незалежності – 66 олімпійських нагород.

 

На шляху до цього світового форуму спорту були сильні суперники, але найважче попереду, - поділилася враженнями Тетяна Мельник, - протягом трьох тижнів будемо робити все, аби показати видатні результати, встановити нові національні та світові рекорди.” Колегу по команді доповнила Олена Буряк: “Боротьба за п'єдестал набуде значного фізичного та емоційного навантаження, перемоги і поразки завжди будуть поруч, й між ними будуть лічені долі секунд та миттєвостей, і саме ті хто здатен здолати це напруження отримає бажане “золото”. І любов до України додає міцності всім нам”.

 

Досягнуті успіхи нашими спортсменами залишаться на завжди в історії нашої країни і слугуватимуть стимулом у вихованні нової плеяди талановитих спортсменів.

 

Прес-служба НГУ